Jazyk

SK

Araldite 2000+

Araldite2000+
 
 

Řada Araldite 2000 Plus nabízí řešení pro 95 % všech lepicích aplikací. Sortiment zahrnuje vysoce výkonná lepidla na bázi polyuretanu, esterů kyseliny metakrylové a epoxidových pryskyřic. Patří sem lepicí systémy s vysokou odolností proti zatížení pro spojování kovů a kompozitních materiálů, elastické a ohebné lepicí systémy pro spojování termoplastů a různorodých materiálů, pomalu tvrdnoucí lepicí systémy pro aplikaci na velké plochy, lepicí systémy odolné proti vysokým teplotám nebo chemikáliím, lepicí systémy ve formě husté pasty – s možností vertikálního nanášení při vyplňování dutin, průhledné lepicí systémy pro lepení skel a jiných průhledných substrátů, jakož i rychle tvrdnoucí víceúčelové lepicí systémy.

Mobile Apps

NOVINKA: Mobilní aplikace pro Android a iPhone

Araldite® – lepidla (Evropa)
S touto aplikací si můžete okamžitě vybrat správné průmyslové lepidlo Araldite® pro své konkrétní potřeby a úspěšné spojování. Obstarejte si popis produktu nebo nám zašlete e-mail a vyžádejte si technický datový list. Seznamte se s posledními novinkami z oblasti našeho vývoje nebo aplikací.

Huntsman – kompozitní pryskyřice (Evropa)
S touto aplikací si můžete okamžitě vybrat správný „kompozitní systém Araldite®“ pro svůj proces nebo aplikaci. Obstarejte si popis produktu nebo nám zašlete e-mail a vyžádejte si technický datový list. Seznamte se s posledními novinkami z oblasti našeho vývoje nebo aplikací.

Poznámka – jak stahovat mobilní aplikace
Aplikace pro Blackberry budou k dispozici kolem 9. května.
Chcete-li si pořídit mobilní aplikace, postupujte podle následujících pokynů:

  • Přejděte do obchodu Apple Store nebo Android.
  • Chcete-li si stáhnout základní návod pro Araldite® 2000+ a Araldite®, napište Araldite®.
  • Chcete-li si stáhnout výběrový návod pro kompozity, napište Huntsman.
Mobile Apps