Jazyk

SK

Plasty (přísady, pryskyřice a barviva)

Silná řada výrobků, která se umí přizpůsobit rychle rostoucímu trhu s aplikacemi plastů a zároveň nabízí zvláštnosti, jako syntetické přísady, pro velmi složité úlohy ve všech oblastech použití platů.

Kompozity, výroba forem

Ať se jedná o dopravu, automobily, stavby, lodě, sport nebo volný čas – pro každé použití máme vhodný pryskyřicový systém pro materiály zpevněné vlákny. Přesvědčte se sami o našich vysoce výkonných výrobcích pro odvětví výroby modelů a forem.

Ochranné povlaky

Rozhoduje povrch: Nabízíme optimální výchozí materiály pro nátěry a ochranné povlaky. Přísady, barviva a polymery jsou přizpůsobeny vašim potřebám a nejlépe chrání vaše výrobky před vlivy okolního prostředí a mechanickým namáháním.

 

Maziva

Aby nedocházelo ke ztrátám v důsledku tření, nabízíme rozsáhlou řadu antikorozních přísad, antioxidantů, deaktivátorů kovů, přísad snižujících opotřebení a vysokotlakých přísad. Rovněž jsme schopni nabídnout balení přísad přizpůsobených potřebám zákazníků.

Lepidla, těsnicí hmoty

Pokud jde o otázku lepidel, jsme špičkou v celé Evropě. Díky zkušenostem, odbornosti a know-how pro vás vždy máme nejlepší řešení. Široký výběr vysoce kvalitních lepidel a těsnicích systémů nabízí výhody při zpracování pro řadu různých aplikací a požadavků.

Pryž

Dodáváme výchozí materiály pro průmyslové pryžové výrobky. Tyto výrobky se vyznačují dlouhodobou trvanlivostí a vysokou bezpečností. Naše přísady, separační a vulkanizační činidla se používají při profesionální výrobě a zpracování pryžových výrobků.

 

Elektronika

Naše pryskyřicové systémy pro zapouzdření elektronických prvků se používají v transformátorech, vysokonapěťových součástech a jiných elektronických zařízeních. Nejdůležitější výhody pro vaše výrobky: dlouhá trvanlivost a odolnost proti vlivům okolního prostředí.

Mobilita

U nás najdete vysoce kvalitní výrobky a inovativní řešení pro konstrukci automobilů, komerční dopravu, železniční vozidla a lodní aplikace, např. těsnění, (strukturální) lepení, používání lehkých materiálů a mnoho dalších.

Aplikační technické služby

Aplikační technické služby dokonale doplňují naše silné portfolio produktů. Jsme vám k dispozici pro řešení všech aplikačních a procesních otázek a poskytneme vám podporu za pomoci našeho rozsáhlého aplikačního know-how.